Public Key Credential Source (1.0.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
