Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Authored on
be: Дата:
