Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Owner
he: בעלים

en: Authored on
he: בתאריך
