Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
