Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Authored on
lv: Sagatavots
