Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
