Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored on
nn: Skrive
