Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Owner
fa: مالک

en: Authored on
fa: تالیف شده در
