Public Key Credential Source (1.0.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено
