Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Owner
da: Ejer

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Last used
da: Senest anvendt
