Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann
