Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ
