Public Key Credential Source (1.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Authored on
vi: Viết lúc
