Publication Date (8.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Node
cs: Uzly

en: Date Popup Configuration
cs: Nastavení Date Popup

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %format. Nechte prázdné pro použití času odeslání formuláře.

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
cs: Pole entity obsahující časové razítko poslední úpravy entity.

en: Datetime Timestamp
cs: Časové razítko
