Publication Date (8.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Node
fr: Nœud

en: Published on
fr: Publié le

en: Date Popup Configuration
fr: Configuration de Date Popup

en: Starting year
fr: Année  de début

en: Ending year
fr: Année de fin

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
fr: Format : %format. Laisser vide pour utiliser la date de soumission du formulaire.

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
fr: Un champ d'entitité contenant un timestamp UNIX correspondant à la dernière mise à jour de l'entitité.

en: Datetime Timestamp
fr: Horodatage datetime
