Publication Date (8.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Node
sv: Nod

en: Date Popup Configuration
sv: Date Popup

en: Starting year
sv: Startande år

en: Ending year
sv: Avslutande år

en: Format: %format. Leave blank to use the time of form submission.
sv: Format: %format. Lämna tomt för att använda tiden när formuläret skickades in.

en: An entity field containing a UNIX timestamp of when the entity has been last updated.
sv: Ett objektsfält som innehåller en UNIX-tidsstämpel för när objektet senast uppdaterades.

en: Datetime Timestamp
sv: Tidsstämpel för tidsdatum
