Publish Away Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Location
gl: Localización

en: Configuration
gl: Configuración

en: Rows
gl: Filas

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: no preview
gl: sen vista previa

en: The preview image will be shown while editing the content.
gl: A vista previa da imaxe mostraráse o editar o contenido.
