Publish Away Field (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Default
nl: Standaard

en: Location
nl: Locatie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Rows
nl: Rijen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Twitter settings
nl: Twitter-instellingen

en: Facebook name
nl: Facebook-naam

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Facebook account
nl: Facebook-account

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: No placeholder
nl: Geen plaatshouder

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: Enable sending
nl: Verzending toestaan
