Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Message
km: សារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Location
km: ទីតាំង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Bar with progress meter
km: របារ​ដែល​មាន​ម៉ែត្រ​វឌ្ឍនភាព

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: no preview
km: គ្មាន​ការ​មើល​ជា​មុន

en: The preview image will be shown while editing the content.
km: ការ​មើល​រូបភាព​ជា​មុន​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ ខណៈ​ពេល​កំពុង​កែ​សម្រួល​មាតិកា ។

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
km: ការ​បង្ហាញ​ដំណើរការ​មិន​បង្ហាញ​ស្ថាន​ភាព​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​ការ​ទំហំ​តិច ។ របារ​វឌ្ឍនភាព​មាន​ប្រយោជន៍​សម្រាប់​ដំណើរការ​ត្រួតពិនិត្យ​លើ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ធំៗ ។
