Publish Away Field (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Default
sk: Predvolené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Rows
sk: Riadky

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Twitter account
sk: Twitter účet

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: No placeholder
sk: Bez zástupného reťazca

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.
