Publish Away Field (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Message
he: הודעה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Location
he: מיקום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Rows
he: שורות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Bar with progress meter
he: סרגל עם מד התקדמות

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה

en: no preview
he: אין תצוגה מקדימה

en: The preview image will be shown while editing the content.
he: תצוגה מקדימה של תמונה תופיע בזמן עריכת התוכן.
