Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Message
hr: Poruka

en: Default
hr: Zadano

en: Location
hr: Lokacija

en: Configuration
hr: Postavke

en: Rows
hr: Redovi

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hr: Throbber ne prikazuje status otpreme ali zauzima manje prostora. Traka ""napretka je od pomoći pri nadzoru otpreme većih datoteka.
