Publish Away Field (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Rows
lv: Rindas

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Facebook account
lv: Facebook konts
