Facebook and/or Twitter (Publish Away) (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Message
sl: Sporočilo

en: Default
sl: Privzeto

en: Location
sl: Mesto

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Rows
sl: Vrste
