Publish Away Field (8.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Default
cs: Výchozí

en: Location
cs: Místo

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Rows
cs: Řádky

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: no preview
cs: žádný náhled

en: The preview image will be shown while editing the content.
cs: Náhled obrázku se zobrazí při úpravě obsahu.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
cs: Pulzér (throbber) není chopen zobrazit průběh nahrávání, ale zabere méně místa. Standardní indikátor průběhu je vhodný při nahrávání velkých souborů.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: No placeholder
cs: Žádný zástupný symbol

en: %name: may not be longer than @max characters.
cs: %name: nesmí být delší než @max znaků.
