Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Enable <em>Alt</em> field
bo: <em>བརྗེ་ལེན་</em>་གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: Enable <em>Title</em> field
bo: <em>ཁ་བྱང་</em>གནས་ཁོངས་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
bo: ཁ་བྱང་གི་ཕན་ནུས་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
bo: གལ་སྲིད་པར་རིས་གང་ཡང་ཡར་སྤྲོད་མ་བྱས་ཚེ་པར་རིས་འདིས་གནས་ཁོངས་ནང་སྔར་ཡོད་གི་པར་རིས་དེ་བརྗེ་རྒྱུ་ཡིན།
