Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Minimum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Minimum width
fa: حداقل عرض

en: pixels
fa: پیکسل

en: Maximum height
fa: حداکثر ارتفاع

en: Maximum width
fa: حداکثر عرض

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر

en: Enable <em>Alt</em> field
fa: فیلد <em>متن جایگزین</em> را فعال کن

en: Enable <em>Title</em> field
fa: فیلد <em>عنوان</em> را فعال کن

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
fa: خصوصیت عنوان به صورت متن جایگزین هنگامی که موس بر روی تصویر قرار میگیرد کاربرد دارد.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Linked to file
fa: پیوند شده به فایل

en: Nothing
fa: هیچ

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
fa: اگر تصویری بارگذاری نشود، این تصویر نمایش داده خواهد شد، و تصویر پیش‌فرض فیلد را بازنویسی می‌کند.
