Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Number of rows: !rows
lt: Eilučių kiekis: !rows

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
