Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
