Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Configuration
mn: Тохиргоо
