Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke
