Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Rows
sk: Riadky

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Default image
sk: Predvolený obrázok

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Twitter account
sk: Twitter účet

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka

en: Enable <em>Alt</em> field
sk: Povoliť <em>Alt</em> pole

en: Enable <em>Title</em> field
sk: Zapnúť pole <em>Názov</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sk: Atribút 'title' je použitý ako popis, ktorý je zobrazený pri pohybe myšou nad obrázkom.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
