Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Rows
sl: Vrste

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike
