Publish Away Field (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: - None -
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
