Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: File
af: Lêer

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Configuration
af: Konfigurasie
