Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Message
am: መልእክት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
