Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Message
bn: বার্তা

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
