Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Image style
eo: Bilda stilo
