Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Original image
et: Algne pilt

en: Configuration
et: Seadistus

en: Rows
et: Ridu

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime

en: Enable <em>Alt</em> field
et: Aktiveeri <em>Alt</em> väli

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: <em>Alt</em> field required
et: <em>Alt</em> välja täitmine on kohustuslik

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
et: Kui ühtegi pilti pole üles laaditud, näidatakse hoopis seda pilti, see asendab välja vaikimisi pildi.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: No placeholder
et: Placeholder puudub

en: Image to be shown if no image is uploaded.
et: Pilt, mida kasutatakse siis, kui ühtegi pilti pole üles laetud.

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
et: Teksti kasutatakse ekraanilugejate ja otsingumootorite poolt ning siis, kui pilti ei õnnestu laadida.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
et: Minimaalne lubatud pildi suurus LAIUSxKÕRGUS väljendatuna. Jäta tühjaks piirangu keelamiseks. Kui üles laetud pilt on väiksem, siis sellest keeldutakse.

en: Making this field required is recommended.
et: Selle välja täitmine on soovitatav muuta kohustuslikuks.

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
