Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Message
fil: Mensahe

en: - None -
fil: - Wala -

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
