Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Message
fy: Berjocht

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Save
fy: Bewarje
