Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Save
gu: સાચવો

en: Rows
gu: હરોળો

en: Minimum height
gu: ઓછામાં ઓછી ઊંચાઈ

en: Minimum width
gu: ઓછામાં ઓછી પહોળાઈ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
