Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Rows
is: Raðir
