Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Twitter
kk: Твиттер
