Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Nothing
ku: هیچ
