Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Configuration
mr: संरूपण
