Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Rows
nn: Rader

en: Maximum image resolution
nn: Maksimum bileteoppløysing.
