Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi
