Publish Away Field (8.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
