Publish Away Field (8.x-1.0-unstable5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Location
oc: Emplaçament

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Rows
oc: Rengadas

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Bar with progress meter
oc: Barra amb indicador de progression

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.
